web
stats

O nas

Grupa „Astel” działa na polskim rynku od 2013 roku.

Jednym z kierunków rozwoju widzimy produkcje zdrowej żywności. Tak, od 2017 roku, we współpracy z firmą „FudProfit” wdrażamy markę Aroma di Estasi na rynku Unii Europejskiej.

Firma „FudProfit” powstała w 2015 r. To jedyne w Rosji przedsiębiorstwo produkcyjne oferujące szeroki asortyment orzechów i suszonych owoców zanurzonych w miodzie. Sprzedają je pod marką Aroma di Estasi.

Do produkcji wykorzystują najnowsze włoskie urządzenia. Przestrzegają jednocześnie najwyższych standardów jakości. Główne zakłady produkcyjne położone są w Północnej Osetii, gdzie tradycje produkcji takich wyrobów mają wieloletnią historię.

W trakcie procesu produkcyjnego wszystkie surowce poddawane są wcześniejszej dokładnej kontroli jakości, stały nadzór jest elementem każdego etapu wytwarzania. Suszone owoce kupujemy od sprawdzonych i zaufanych rolników z Kirgistanu oraz Uzbekistanu, orzechy egzotyczne importujemy z Iranu, a w niektóre z bardziej tradycyjnych gatunków, orzechy włoskie i laskowe, zaopatrują ich prywatne przedsiębiorstwa z południa Rosji.

Przenosimy dobre tradycje i przepisy do naszego kraju. Od września 2017 roku uruchomiliśmy produkcje deserków Aroma di Estasi w Polsce.

Produkty „FudProfit” z sukcesem poddano badaniom w państwowym laboratorium ds. certyfikacji, otrzymaliśmy deklarację zgodności i własne warunki techniczne.

Obecnie mamy w naszym portfelu 24 SKU. Są to różnorodne i dokładnie dobrane pod względem smaku oraz możliwości łączenia mieszanki suszonych owoców z dodatkiem prawdziwego miodu akacjowego zebranego na południu kraju albo w krajach UE, przez najlepszych pszczelarzy. Wszystkie produkty pakujemy w słoiczki o pojemności od 30 do 245 ml z zakrętką twist off. W drodze do produkcji także innowacyjne miody kremowane (suffle) i batoniki ręcznej roboty typu wloskich croccante.
Wyroby marki Aroma di Estasi to rzecz absolutnie innowacyjna na rynku artykułów spożywczych, mająca jednocześnie wielowiekowe tradycje.

Cieszymy się ze możemy współpracować z tak ciekawą marką i wprowadzać na rynek, przede wszystkim Polski, tak wspaniale i zdrowe produkty. W 2018 roku wprowadzamy nasze mieszanki do USA, ZEA, krajów UE.

Zapraszamy do współpracy dystrybutorów i sieci handlowe. Na życzenie wysyłamy aktualny katalog produktów na adres e- mail. Czekamy na Państwa pytania i opinie.

Smacznego!