web
stats

Mieszanka nr 6

Skład: suszone orzechy nerkowca i orzechy laskowe, rodzynki złociste, miód akacjowy

Waga netto: 303 g

Słoiczek: słoiczek „Lampka” z zakrętką twist off

Mieszanka rodzynek, orzechów nerkowca i orzechów laskowych w zalewie miodowej to smaczna i zdrowa przekąska.

Orzechy nerkowca mają działanie antyseptyczne, antybakteryjne i przeciwdrobnoustrojowe. Cieszą się dużą popularnością wśród kobiet i są uważane za afrodyzjak. Co więcej, dzięki zawartości kwasów omega-3 są naturalnymi antyoksydantami i przeciwdziałają procesom starzenia.

Orzechy laskowe wspomagają usuwanie złogów i toksyn z organizmu, wspierają układ immunologiczny i zwiększają odporność na infekcje.

Rodzynki stanowią cenne źródło soli mineralnych, kwasów organicznych, witamin i mikroelementów. To przekąska o bogatym i złożonym składzie, zawierająca także glukozę, fruktozę, białka, tłuszcze, tiaminę i niacynę.

Miód akacjowy, charakteryzujący się przyjemnym smakiem i delikatnym aromatem, to jeden z najlepszych rodzajów miodu. Dzięki zawartej w nim fruktozie jest lekkostrawny i przez długi czas nie ulega krystalizacji. Działa uspokajająco w chorobach nerwowych oraz jest niezastąpiony w diecie dzieci i osób chorych na cukrzycę. Nie wywołuje alergii i może być stosowany w leczeniu chorób oczu.