web
stats

De luxe Mix nr 9

Skład: orzeszki piniowe BIO, orzechy włoskie BIO, rodzynki BIO, miód akacjowy BIO

Waga netto: 294 g

Słoiczek: słoiczek „Lampka” z zakrętką twist off

Zatopione w miodzie akacjowym orzeszki piniowe, włoskie i rodzynki to raj dla podniebienia każdego miłośnika zdrowego stylu odżywiania. Specjalna dobrana mieszanka bakalii w miodzie akacjowym pozytywnie wpłynie na regenerację organizmu po wysiłku sportowym, uzupełni deficyt energetyczny, poprawi nastrój w gorsze dni.

Orzechy włoskie pomagają obniżyć poziom cholesterolu, zawierają cenne kwasy omega 3. Orzechy są źródłem kwasu elagowego, który wykazuje właściwości przeciwzmarszczkowe, zawarta w nich L-arginina powoduje na rozszerzanie naczyń wieńcowych, działa przeciwzakrzepowo i zaleca się je dla osób z chorobami serca.

Rodzynki zawierają wysoką zawartość witamin z grupy B, wzmacniają układ nerwowy i poprawiają jakość snu, wpływają na lepszą jakość snu redukując poziom stresu i zmęczenia.

Miód akacjowy, charakteryzujący się przyjemnym smakiem i delikatnym aromatem, to jeden z najlepszych rodzajów miodu. Dzięki zawartej w nim fruktozie jest lekkostrawny i przez długi czas nie ulega krystalizacji. Działa uspokajająco w chorobach nerwowych i
jest niezastąpiony w diecie dzieci i osób chorych na cukrzycę. Nie wywołuje alergii i może
być stosowany w leczeniu chorób oczu.