web
stats

De luxe Mix nr 10

Skład: migdały BIO, suszone morele BIO, miód akacjowy BIO

Waga netto: 320 g

Słoiczek: słoiczek „Lampka” z zakrętką twist off

Słoneczna mieszanka migdałów, suszonych moreli i miodu akacjowego to nie tylko wyjątkowa kompozycja nie tylko smaku, ale i duża dawka zdrowia.

Morele mają dużo witaminy A, B1, PP, E, żelaza, potasu, wapnia i białka, działają uzdrawiająco na serce i naczynia. Zawierają one dużo potasu i antyoksydantów, a także pomagają w usuwaniu szkodliwego cholesterolu z organizmu. Są również przydatne w walce z cukrzycą i chorobami tarczycy.

Migdały są od lat cenione za swoje dobroczynne właściwości, są nieocenionym składnik dobrze skomponowanej diety sportowców i osób aktywnych zawodowo. Zawarte w nich cenne witaminy i pierwiastki pomagają złagodzić stres, opóźnić procesy starzenia.

Miód akacjowy, charakteryzujący się przyjemnym smakiem i delikatnym aromatem, to jeden z najlepszych rodzajów miodu. Dzięki zawartej w nim fruktozie jest lekkostrawny i przez długi czas nie ulega krystalizacji. Działa uspokajająco w chorobach nerwowych i jest niezastąpiony w diecie dzieci i osób chorych na cukrzycę. Nie wywołuje alergii i może być stosowany w leczeniu chorób oczu.